Pielęgnacja cery

Chantarelle kosmetologia estetyczna high-tech

Marka dermokosmetyków i kosmeceutyków oraz nieinwazyjnych urządzeń laserowych dla specjalistycznej kompleksowej pielęgnacji urody

Francuska pielęgnacja Mary Cohr

Kosmetyki Mary Cohr Paris stworzono z myślą o możliwie największej symbiozie człowieka z naturą. Formuły preparatów są tak przemyślane aby w jak najbardziej naturalny sposób zapewnić wchłanianie i aktywność składników bez działań inwazyjnych.

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne pozwalają na kontrolowane uszkodzenie naskórka, w celu jego złuszczenia oraz odnowy, a nowoczesne formuły mają działanie rewitalizujące i biostymulujące i są świetna alternatywa lub uzupełnieniem kuracji medycyny estetycznej.

Zabiegi oczyszczające

Każda cera potrzebuje zabiegu oczyszczania, ale takiego które będzie dopasowan edo jej potrzeb, dlatego w naszym gabinecie wykonujemy:

Rytuał Hebe

Nasz autorski Rytuał Hebe to zabieg na twarz, szyję i dekolt, skomponowany aby wprowadzić Was w nasz świat relaksu i ukojenia.

Stosowane kosmetyki dobierane są do indywidualnych potrzeb każdej skóry, ale w tym zabiegu szczególnie skupiamy się na mocy muzyki, zapachu i dotyku.

 

Godziny otwarcia

Pon - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota 08:00 - 16:00

© 2023 Stworzone dla GabinetHebe przez DragonMedia.pl