Nasz zespół

Poznaj nasz team

Gabinet HEBE

Poznaj nasz zespół, który zadba o Twoje ciało.

Aleksandra Tańska​

Aleksandra Tańska​

Kosmetolog/ właścicielka Gabinetu Hebe
Twórca Gabinetu Hebe i kosmetolog z 19 letnim doświadczeniem. Skuteczne terapie anty-ageing nie mają przed nią tajemnic. Rozwiązywanie skomplikowanych problemów dermatologicznych, kosmetologicznych i podologicznych to jej pasja zawodowa. Oprócz studiów kosmetologicznych ukończyła również studia pedagogiczne i uwielbia pracę dydaktyczną wprowadzając młode kosmetolożki w arkana zawodu.

Prywatnie mama 2 dzieci, która uwielbia wypoczynek na łonie natury i polskie wybrzeże.
Agata

Agata

Podolog / Linergistka
Absolwentka szkoły kosmetycznej i licznych szkoleń specjalistycznych. W naszym gabinecie rozwinęła pasję do podologii, w której specjalizuje się od ponad 6 lat. Jest również pasjonatką makijażu permanentnego i linergistką, która wyczaruje piękny makijaż permanentny brwi.

Prywatnie uwielbia wycieczki rowerowe i piesze, podróże i odpoczynek pod palmami zawsze przy akompaniamencie ulubionej muzyki.
Magda

Magda

Kosmetolog
Magister kosmetologii klinicznej, której wielkim darem są „dłonie które leczą” i rozpieszczają naszych gości podczas masażu. W pracy kieruje się przede wszystkim bezpieczeństwem stosowanych terapii. Wciąż rozwija swoją pasję do kosmetologii poprzez regularne szkolenia specjalistyczne.

Prywatnie uwielbia jeździć na nartach, podróżować i poznawać kulturę innych krajów.
Sandra

Sandra

Kosmetolog
Ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologia kliniczna i to idealnie wpisuje się w jej pasję zawodową jaką są wnikliwe diagnozy i tzw. „trudne przypadki” . W pracy kieruje się holistycznym podejściem aby skutecznie pomagać naszym klientom w terapii trądziku, egzem czy atopii.

Prywatnie wielka miłośniczka zwierząt.
Karolina

Karolina

Stylistka paznokci
Wielka pasjonatka prawidłowej krzywej C i idealnego kształtu paznokcia.

Prywatnie amatorka ciekawych potraw i smaków i wielka fanka dobrej kawy.
Magda Zielińska

Magda Zielińska

Kosmetolog
Od 12 lat specjalizuje się w laseroterapii, która jest jej największą pasją. Terapie dopasowuje indywidualne do potrzeb każdego klienta, a realizacja oczekiwań klienta jest jej priorytetem. Z wykształcenia jest kosmetologiem i pielęgniarką. Odbyła liczne staże w klinikach medycyny estetycznej. Nieustannie się rozwija poszerzając swoją wiedzę na szkoleniach oraz bacznie śledząc targi branżowe aby wybierać dla Państwa najnowsze technologie.

Uwielbia jeździć na rolkach i na rowerze.

Godziny otwarcia

Pon - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota 08:00 - 16:00

© 2023 Stworzone dla GabinetHebe przez DragonMedia.pl