Terapie odmładzające

Biostymulacja i rewitalizacja

Nowoczesna metoda na pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry i zatrzymanie procesu jej starzenia. W naszym gabinecie wykorzystujemy do tego celu:

Pracujemy na preparatach z certyfikatem medycznym.

Terapia fotodynamiczna PDT

Zabiegi PDT opierają się na nietermicznej stymulacji tkanek światłem: niebieskim,

czerwonym lub mieszanym. Światło pobudzaja metabolizm komórkowy, uruchamiając naturalne procesy biochemiczne, takie jak mnożenie fibroblastów, synteza kolagenu i intensyfikacja produkcji czynników wzrostu. To z kolei przyczynia się do wielowymiarowej poprawy kondycji skóry, poprawia jej gęstość i napięcie.

Metoda ta pozwala na redukcję lub całkowite usunięcie niedoskonałości, takich jak:

np. trądzik różowaty, zmiany łuszczycowe, zmiany naczyniowe, czy przebarwienia i oznaki

starzenia. Dzięki terapii światłem LED pozbędziesz się wymienionych problemów w sposób komfortowy i bezpieczny.

W naszym gabinecie bazujemy na 2 wysokiej klasy urządzeniach: Celluma i PDT Master.

Termolifting NIR Alma

ZABIEG, KTÓRY ZAGĘSZCZA I NAPINA SKÓRĘ TWARZY I CIAŁA

Głowica NIR emituje promieniowanie podczerwone IR, podgrzewa włókna kolagenowe i elastynowe, co w efekcie powoduje ich skrócenie. Pobudzane też są fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. To powoduje lepsze napięcie skóry i dużo młodszy wygląd. Zmarszczki i inne niedoskonałości na skórze zostają spłycone lub całkowicie wyeliminowane.

Zabieg Alma NIR jest przeznaczony dla osób, które chcą poprawić mało jędrne obszary np. twarzy (opadające obwisłe policzki, poprawić kontur twarzy). Zabiegi stosuje się też praktycznie do całego ciała (okolice brzucha, ramion, pośladków, kolan, a także oponka na brzuchu czy bryczesów.

 

Rf 448 KHz

Terapia wykorzystuje prąd wysokiej częstotliwości 448 kHz powodującej szereg zmian w obrębie tkanek. Modyfikuje przenikalność błony komórkowej, przyspiesza metabolizm i zapotrzebowanie na tlen.

Przy zabiegu na twarz :

W zabiegach na ciało:

Laser frakcyjny CO2

Odmładzanie twarzy, usuwanie blizn i zmarszczek

Laser frakcyjny CO2 stanowi nowoczesną metodę odmładzania skóry bez konieczności długiej rekonwalescencji. Jego działanie można, bez wahania, przyrównać do jakości drobnych zabiegów chirurgicznych.Jakie efekty daje zabieg przy użyciu lasera frakcyjnego CO2?

Przy jego pomocy możliwe jest napięcie skóry, zmniejszenie drobnych zmarszczek, wygładzenie bruzd, korekcja blizn potrądzikowych, a także poprawa kolorytu skóry.

HIFU

Całkowicie Bezinwazyjny, Szybki i Dający Rewelacyjne Efekty
Lifting Bez Skalpela.

Godziny otwarcia

Pon - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota 08:00 - 16:00

© 2023 Stworzone dla GabinetHebe przez DragonMedia.pl